Destek
Asistanı
kolay web tabanlı cari stok takip programı

Biz Kimiz?

2012 yılında CariStokTakip V.1 ile Türkiye'nin ilk web tabanlı ön muhasebe, cari ve stok takibi yapılabilen SaaS ürününü yayınladık. O yıllarda internet teknolojilerinin yeterli yaygınlaşmaması ve web tabanlı yazılımların alışılagelmişliğin dışında olması sebebiyle kendimizi tanıtmak bir hayli zor oldu.

2015'e kadar çok sayıda yerli ve yabancı mutlu kullanıcı edindik. Bu kullanıcılarımızın birçok talepleri ve istekleri oldu, bunları çok iyi not ettik. 2018'e kadar mevcut halini geliştirdik. Artık geliştirmeler program tabanını aşar oldu.

Çizdik. Tasarladık. 2 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmamız sonrasında Mart, 2021 itibariyle yeni bir isim ve marka altında sizlerleyiz.

Ekibimiz genç, Markamız yeni, Ürünümüz modern ama çok tecrübeli.

HesaPlus sadece bugünün değil, geleceğin yazılımları arasındadır!

Geçmişte edindiğimiz tecrübeler, bugün şirket politikalarımız oldu.

MİSYONUMUZ

Çağın gereksinimlerine ve değişen müşteri ihtiyaçlarına etkili çözümler üretebilmek, uzman ve güvenilir kadromuz ile müşterilerimize en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak, inovatif ve creatif düşünceden ayrılmadan kullandığımız teknolojiyi ve üretimi arttırmak.

VİZYONUMUZ

Ulusal ve Uluslararası normlar doğrultusunda sektörün gerekliliklerini yerine getirmek ve yenilikler katmak. Müşteri memnuniyeti, sadakat ve güvenini üst düzeyde tutmayı sürekli ilke edinen bir kurum olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda hizmet ve ürün kalitesini maksimum seviyede tutmak. Müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmek ve güven duymak, memnuniyeti devamlı kılmak ve yasal sorumluluklara uymak.

DEĞERLERİMİZ

İnsana ve insani değerlere önem veren, güven, samimiyet ve dürüstlük ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyetini sağlayan, sürekli gelişimi ve değişimi hedefleyen çizgimiz en önemli değerlerimizdir.

Bugün için değil, gelecek için..

Kendini yenilemeyen her işletme, sahibini yeniler.. HesaPlus ile işletmenizi yeniden keşfedin.

Yukarı