Sık Sorulan Sorular

Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayın, birlikte çalışın. Herhangi bir limit yoktur.

Evet, HesaPlus ile barkodlu stok takibi yapmanız mümkün. Ürünlerinizi barkod numarasıyla girebilir, barkod okuyucu ile ihtiyacınız olduğunda kolayca tekrar erişebilirsiniz.

Evet, programa mobil uygulamaya sahip olmasanız dahil, her hangi bir browser'a sahip olan mobil cihaz üzerinden erişebilirsiniz.

Hayır herhangi bir veri girme limitiniz yoktur. Dilediğiniz kadar ürün, stok, hesap, kalem, rapor, cari kaydı vb. oluşturabilirsiniz.

Evet, program ismini maksimum 3 defa olacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Evet, kullanıcı menüsü altında yedekleme sayfası içerisinden kendiniz manuel yedek alıp, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Evet satınalmalarınızı banka üzerinden havale veya eft ile yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmanız durumunda satınalmalarınızı 2 eşit taksit ile yapabilirsiniz.

Evet, tarafımıza destek talebi oluşturarak sıfırlanmasını talep edebilirsiniz. Onay maili alındıktan sonra tüm verileriniz kalıcı olarak silinecektir ve programınız sıfırlanacaktır.

HesaPlus'ı tek seferlik satın alma bedelini ödeyerek ömür boyu lisans satın alırsınız. Bu lisans program kullanım hakkını barındırır. Programın kullanımı için gerekli barındırma ücreti ise yıllık 84 TL'dir. İlk yıl barındırma ücreti satınalma ücretine dahildir.

Hayır, program hiçbir banka ile entegre değildir. Veri giriş ve çıkışlarını manuel yada *bazı modüllerde toplu olarak excel ile yapabilirsiniz.

Yukarı